Новини
Слідкуйте за найактуальнішими криптотрендами у статтях від наших експертів.


0xKevin: Історичний максимум BNB як натхнення для UXUY
金色财经·2025/11/11 06:07

Bitcoin ETF фіксують відтік у $1 млрд — чи наближається криптовалютний "американські гірки" до відновлення?
Kriptoworld·2025/11/11 05:26
XRP зростає, оскільки 5 спотових ETF наближаються до дебюту: що зміниться після їхнього фактичного запуску?
CryptoSlate·2025/11/11 02:41

SignalPlus Макроаналіз спеціальний випуск: Чи скоро повернення до роботи?
Минулого тижня макроактиви переживали складний період: індекс Nasdaq зазнав найбільшого тижневого падіння з часу "Дня визволення" у квітні, головним чином через побоювання щодо бульбашки штучного інтелекту...
SignalPlus·2025/11/11 02:21

487 нових BTC для Strategy, апетит Saylor не зменшується
Cointribune·2025/11/11 02:04
Новини Ripple: всередині шопінг-туру на $4 мільярди та зростання XRP Treasuries
Coinpedia·2025/11/11 01:56

Ціни WLFI та TRUMP стрімко зростають на тлі політичного ажіотажу — чи триватиме ралі?
Coinpedia·2025/11/11 01:56

Чи готується ціна FET у доларах США до великого руху в бік $1,10?
Coinpedia·2025/11/11 01:55
Прогноз ціни XRP: чи стане $6 наступною великою ціллю?
Coinpedia·2025/11/11 01:55
Вісник
00:35
За повідомленням Odaily з посиланням на Asia Business Daily, керівники LG Electronics, LG CNS, LG Innotek та інших дочірніх компаній LG Group у понеділок відвідають штаб-квартиру Nvidia для обговорення співпраці у сферах фізичного штучного інтелекту та робототехніки. Джерело інформації не зазначено.Цей візит відбувся після зустрічі голови LG Group Ку Кван Мо та генерального директора NVIDIA Хуан Жень Сюня в Сеулі на початку цього місяця.
00:35
SpaceX знижується на пре-маркеті, падіння майже на 5%BlockBeats News, 22 червня, сьогодні вранці SpaceX продовжила падіння, торгуючись на рівні $176.24 на trade.xyz. Ця ціна відповідає її передринковій динаміці, оскільки передринкові дані показують SPCX на рівні $175.94, що на 4.85% нижче.
00:33
Хіміно Ноядза: Банк Японії уважно стежитиме за впливом підвищення ставок на компанії та домогосподарстваЗаступник голови Банку Японії Хімійо Рьодзо заявив, що Банк Японії уважно стежитиме за впливом підвищення облікової ставки на компанії та домогосподарства.
Новини
